Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/vhosts/esmokinginstitute.com/includes/bootstrap.inc).

„Controlled by eSmoking Institute” - neue Qualitätsbestätigung

31/07/2013

Mamy przyjemność poinformować, że w trosce o zdrowie e-palaczy eSmoking Institute wprowadza nowy znak „Controlled by eSmoking Institute”, który będzie umieszczany na produktach. To zaświadczenie o tym, że liquid został przebadany pod kątem substancji chemicznych zawartych w aerozolu, czyli e-papierosowym „dymku”. Marki z tym znakiem nie zawierają toksycznych i rakotwórczych substancji takich jak benzen, toluen, antracen, tlenek węgla oraz substancje smoliste. Badania na zlecenie eSmoking Institute przeprowadził Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu.

Znak „Controlled by eSmokind Institute” jest świadectwem wysokiej jakości. Uzyskały je do tej pory marki P1 i LiQueen. 

Nowy znak pojawi się na opakowaniu w formie takiej jak na złączonej ilustracji. Na wszystkich produktach oznaczonych nowym znakiem obowiązkowo znajdą się też ostrzeżenia „Produkt zawiera nikotynę” i „Produkt dla osób pełnoletnich”.

Liquidy ze znakiem „Controlled by eSmoking Institute” jako jedyne na świecie przechodzą przez rygorystyczne badania dotyczące wdychanego aerozolu, a nie jedynie składu liquidu pozostającego w postaci płynnej. Dzięki temu klienci sięgający po płyny nikotynowe tych marek mogą być pewni, że korzystają z produktów z najwyższej jakości.